Grzewrol, instlacje grzewcze, Instalacje sanitarne, instalator centralnego ogrzewania, instalator pieców co - O Firmie Grzewrol.pl - Częstochowa, Radomsko


O firmie

Początki firmy Grzewrol sięgają 1999 roku. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu na rynku, jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej zaawansowane technologicznie systemy ogrzewania oraz skomplikowane instalacje wodno-kanalizacyjne. Na swoim koncie mamy już ponad 300 udanych realizacji. Część z nich znajdą Państwo w zakładce Galeria na stronie internetowej. Naszą kompleksową ofertę kierujemy przede wszystkim do Klientów indywidualnych, ale także firm oraz instytucji.

Wykonujemy m.in. kotłownie węglowe oraz gazowe, ale także niskotemperaturowe systemy ogrzewania podłogowego, przydomowe oczyszczalnie ścieków i systemy klimatyzacji.

Specjalizujemy się również w montażu pomp ciepła i kolektorów słonecznych, a więc alternatywnych, w pełni ekologicznych rozwiązań, bazujących na wykorzystaniu do ogrzewania domów energii odnawialnej – w pełni darmowej.

Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru najbardziej optymalnych rozwiązań w zakresie CO i CWU oraz sprawny i szybki serwis.

Zapraszamy do współpracy.